Domů » Poznejte Farmu Michael a prožijte na ní nejlepší svatbu či firemní akci
Svatební místa

Poznejte Farmu Michael a prožijte na ní nejlepší svatbu či firemní akci

Hledáte nejlepší místo, kde byste prožili naprosto úžasnou svatbu? Anebo jste moderní společnost, která pečuje o své zaměstnance a pořádá pro ně pravidelné firemní akce, na nichž si užijete spoustu zábavy a stmelíte kolektiv? Zajímavým, krásným a neotřelým místem je Farma Michael. Už jste o ní slyšeli?

Nezapomenutelná svatba pro novomanžele i svatebčany

Aby byla svatba dokonalá, je důležité s dostatečným předstihem vše naplánovat. Má-li vás čekat luxusní svatba, na Farmě Michael vám s ní rádi pomohou. Okouzlí vás nádherná květinová výzdoba, vynikající, lahodné pokrmy, pocítíte harmonii tohoto místa, stejně jako si užijete krásnou přírodu.

Na své si přijdou i ti, pro které je snem svatba v přírodě, je zde plno stromů, květin a zvířat. Můžete si být zcela jisti, že vaše duše doslova zaplesá.

Připraveny jsou vnitřní prostory určené až pro 300 osob, na zahradní plochy se vejde dalších přibližně 200 osob. Nechybí ubytování, které pojme 130 hostů, pro další je možné zařídit externí ubytování.

Odměňte své zaměstnance

Na Farmu Michael se sjíždí i mnohé firmy, aby zde poděkovaly svým zaměstnancům za spolehlivost a dokonale odváděnou práci. Firemní večírky jsou lákavým benefitem, který oceňují především ale nejen mladší zaměstnanci, zvláště pak, když je na nich výborné jídlo, zábava a celková atmosféra.

Firemní akce jsou zde častými příležitostmi, a tak můžete očekávat velké prostory – konferenční prostor pro 350 osob, v jízdárně pro 500 osob a pod širým nebem lze uskutečnit akci až pro 1 000 účastníků. Nechybí skvělý program v podobě golfu, rybaření, jízdy na koních nebo wellness. Máte-li zájem, mohou vám zaměstnanci Farmy Michael připravit doprovodný program dle vašich představ.

Navštivte web farmamichael.cz a přesvědčte se sami.