Domů » Letní svatba – proč je tak oblíbená a jaká svatební výzdoba se pro ni hodí?
Příprava svatby

Letní svatba – proč je tak oblíbená a jaká svatební výzdoba se pro ni hodí?

Letní svatba hraje mezi snoubenci ideální sezonu! Během června až srpna si užíváme krásné teplo, dlouhé dny, příjemně teplé večery. Užijte si letní svatbu naplno.

Experimentujte s barevnou svatební výzdobou

Pestré barvy k létu neodmyslitelně patří. Stačí se rozhlédnout kolem sebe. Příroda na sebe upozorňuje zlatým polem, rozkvetlými květinami i krásnou hladinou blankytně modrého jezera. Mezi nejoblíbenější letní barvy patří bezesporu bílá, ostře žlutá, růžová, námořnická modř nebo sytě zelená. Nemusíte se však omezovat pouze na tuto paletu barev. Odvážní milenci mohou zvolit všechny odstíny barev, které najdou ve volné přírodě. Proč vybírat jen jednu hezkou barvu, když můžete mít podle “nepsaného pravidla” hned čtyři najednou? Zvažte oblíbené letní kombinace barev pro svatbu:

Lososová – starorůžová – blankytně modrá

Šeříková – chladně šedá – bílá

Lahvově zelená – starorůžová – bílá

Tyrkysová – chladně šedá – antracitová – lososová

Mátová – pudrová – korálová

Svatba v létě počítá s lehkou svatební výzdobou

V létě to máte s výběrem látek pro zdobení svatebního oblouku, svatebního stolu i potahů na židle mnohem jednodušší, než u svateb konaných během roku. Pro svatbu v létě se skvěle hodí šifon, satén, bavlna. Tyto materiály se k sobě perfektně hodí, jednoduše se navzájem kombinují s ostatní svatební výzdobou a jsou snadno k dostání. Všechny ubrusy, běhouny na stůl i potahy na židle můžete vybírat na našich internetových stránkách Gregorevent, kde najdete také široký výběr svatebních dekorací, které půjčujeme za nejlepší ceny.

Svatební výzdoba pro letní svatbu si žádá květiny

Letní svatba by neměla být ochuzena o bohaté květinové dekorace. Svatební kytici můžete vybírat nejen podle vzhledu, ale také podle odolnosti vůči teplu. Ve vysokých teplotách může snadno dojít k nechtěné situaci, že květina zvadne už při obřadu. Sáhněte po odolnějších květinách, které jsou na vysoké teploty zvyklé. Jedná se například o slunečnice, levanduli, zelené traviny, makovice, kaly, růže.

Svatební výzdoba pro svatbu konanou na zahradě

Nechte se hýčkat slunečními paprsky a užívejte si romantiku zapadajícího slunce právě na vaší svatbě. Pojměte oslavu své svatby trochu jinak. Jako malou zahradní slavnost. Ať už budete mít svatbu u sebe na zahradě chráněnou svatebním stanem nebo svatbu na statku ve stodole, každý si rád užije teplý večer pod širým nebem a nekončící romantiku.

Léto doslova volá po svatbách pod širým nebem. A takové svatby jsou stále oblíbenější. Náš tým svatebních koordinátorů má bohaté zkušenosti se svatbami konané pod širým nebem. Chcete, aby vaše svatební výzdoba byla originální? Obraťte se na nás. Nabízíme svatby na klíč nebo půjčení svatebních doplňků pro ozdobení svatebního oblouku, altánu i výzdoby zahrady.