Domů » Červené svatební šaty
Oblečení a doplňky

Červené svatební šaty

Dokonalou nevěstu dělají dokonalé šaty. Pokud chcete zajímavou změnu, potom můžete zkusit červené svatební šaty. Jsou sice něčím jiným, ale jelikož ne každá nevěsta chce respektovat všechny tradice, není problém jít touto cestou. Proč takové šaty mít a kde konkrétně je můžete pořídit? Poradíme vám.

V Číně klasika

Zdají se vám červené svatební šaty skutečně velmi netradiční? Je to dáno hlavně našimi zvyky a naší kulturou. Když se totiž podíváte do světa, zjistíte, že tato barva může být zcela normální. Příkladem je Čína, kde mezi hlavní tradice skutečně patřil fakt, že nevěsta byla oblečena do červené barvy a ženich do žluté. Pokud vám bude tuto barvu někdo vymlouvat, odkažte se na tradice ve zmíněné zemi.

Bílá chybět nemusí

I když se někomu může zdát, že červené šaty jsou vhodné spíše na ples, než na svatbu, tak musíme dodat i to, že bílá jako takový na nich rozhodně chybět nemusí. Základem bude samozřejmě červená, což ale nutně neznamená, že by nemělo dojít k tomu, že na ní budou také doplněné různé bílé vzory, díky kterým lze stále dodržet tuzemské tradice o použití bílé. Navíc tato kombinace bude velmi dobře vypadat a stejně tak dobře bude možné do těchto dvou barev ladit celkovou svatební výzdobu. A ideální květina pro nevěstu? Ideálně červené a bílé růže.

Kde je sehnat?

Protože jsou červené svatební šaty skutečně unikátní, je dobré říci i to, že ne vždy může být jednoduché je sehnat. Pokud se podíváte na nabídku půjčoven, dá se říci, že byste musela mít velké štěstí, abyste je zde našla. Jak tedy tento problém vyřešit? Buď zkusíte daný model najít ke koupi, nebo zvolíte lepší cestu, spojenou s jejich ušitím. Díky tomu budou přesně podle vašich představ, jelikož švadleně řeknete, co a jak chcete a ta se už postará o to, aby se to také splnilo. Poté budete nevěsta, která bude jedinečná.

Přidat komentář

Klikněte a přidejte komentář