Košilové svatební šaty

Jak chce vypadat každá nevěsta? Ano, na první pohled zcela dokonale. A jak toho může docílit? Samozřejmě tím, že zvolí dokonalé oblečení. Co se dostává v posledních letech do módy? Jsou to takzvané košilové svatební šaty.

V České republice jsou košilové svatební šaty stále unikátem

Pokud se je rozhodnete hledat, tak musíme říci, že košilové svatební šaty jsou v rámci naší země stále ještě poměrně unikátní. Nákupní portál InternetovýPoradce připomíná, že zatímco v zahraničí jsou volbou, díky které se nevěsty dokonale odliší, u nás je většina žen stále věrná klasice. A to může být celkem problém, pokud nad nimi přemýšlíte. Budete se muset spokojit s často omezeným výběrem, který vám ne vždy musí padnout do oka.

Jak košilové šaty vypadají a pro koho jsou určené?

Už název celkem jasně ukazuje, co od nich očekávat. Jedná se o styl, který skutečně na první pohled může vycházet z klasických košilí, které však přecházejí v delší šaty. Unikátem je třeba i to, že u nich nechybí zajímavé límečky, nebo klasické delší, či i krátké rukávy. Přesto ale daný styl stále vypadá zajímavě, honosně a elegantně. A pro jaké ženy jsou určené? Hlavně pro ty, které nechtějí ve svůj svatební den vypadat až princeznovsky a které si potrpí spíše na jednoduchost. Dokonale sednou ženám, které i ve volném čase vyhledávají takový outfit, který vychází z pánského stylu – třebas různé kalhotové kostýmy.

Kde košilové šaty sehnat?

Jak již bylo zmíněno, v České republice to stále není tak jednoduché a proto je nutné počítat s tím, že nabídka salonů a půjčoven bude značně omezená. Proto doporučíme cestu založenou na tom, že si tento typ šatů necháte ušít. Jak na to? Inspirujte se u zahraničních fotografií, ukažte svou představu a poté už nechte pracovat zručnou a zkušenou švadlenu. Toto je ideální cesta k šatům, které budou přesně podle vašich konkrétních představ a požadavků.

Publikováno: 07. 10. 2019 / Aktualizováno: 12. 03. 2024

Kategorie: Nevěsta

Autor: Milena Zvěřinová