Svatební dary

Vhodné svatební dary

Je standardem, že svatebčané dají novomanželům nějaký dar. Toto pravidlo byste měli respektovat, pokud jste na nějakou svatbu pozvaní. A jaké jsou vhodné svatební dary? Podívejte se společně s námi.

Peníze

Mnozí sice říkají, že se nejedná o nic originálního a že peníze dávat nechtějí. Fakt je sice ten, že podle etikety to není dobrá volba, ale pokud jde o praktičnost, opravdu to jsou vhodné svatební dary. Mnoho novomanželů o ně proto přímo žádá. Proč? Jelikož jim finanční částka nejenom pomůže snížit náklady na svatbu, ale dojde také k tomu, že si za dané peníze mohou sami pořídit přesně to, co chtějí.

Různé poukázky

Ty jsou obdobou peněz, jelikož jsou spojeny s určitou hodnotou. Zároveň jsou ale spojeny s určitým obchodem a také určitým sortimentem. Jsou alternativou pro toho, kdo nemá zájem dávat klasické peníze, ale zároveň chce novomanželům nechat volnější ruku při výběru dárků. A jaké poukázky jsou největším hitem? Ty, které lze uplatit v největších nákupních centrech v libovolném obchodě, nebo ty, které platí v nábytkových supermarketech.

Ty ze seznamu

Mnoho novomanželů si vytváří seznam darů, které by chtěli a potřebovali. Pokud je takový seznam k dispozici, je jasné, že mezi vhodné svatební dary patří právě ty, které jsou na něm uvedeny. Při výběru jenom pozor na to, zda vybraný konkrétní už nemá rezervovaný někdo jiný. I proto jsou dnes hitem online seznamy, u kterých se každý může ke konkrétnímu daru připsat.

Různé zážitky

Už je přežitkem dávat něco praktického, protože to si novomanželé koupí raději sami. Mezi vhodné dary patří to, co by si sami nekoupili. Příkladem jsou různé zážitky. Hitem se stávají různé víkendové wellness pobyty, nebo třeba romantický let balónem, stejně jako se může jednat i o gastronomický zážitek v podobě několika-chodové večeře v některé z kvalitních restaurací.

Přidat komentář

Klikněte a přidejte komentář