Domů » Pohádková svatba
Inspirace a trendy

Pohádková svatba

Zatímco ženich by chtěl mít spíše jednodušší svatbu, tak u nevěst je tomu přesně naopak. Ty touží po něčem, co můžeme nazvat jako pohádková svatba. A jak by měla ideálně vypadat? Nechte se inspirovat.

Šaty jako princezna

Vše rozhodně začíná tím, co si nevěsta oblékne. Jednoduché a minimalistické šaty rozhodně nejsou tím, co se na tento typ svatby hodí. Pohádková svatba je spojena s tím, že šaty budou dokonale bílé, stejně jako s tím, že budou bohatě zdobené, nejlépe potom s vlečkou. Toto je kombinace, díky které bude každá nevěsta vypadat jako princezna z pohádky.

Kde má být obřad? Samozřejmě na zámku

Důležité je správně zvolit i místo pro samotný obřad. A jaké je to pravé? Rozhodně budete souhlasit s tím, pokud vám řekneme, že to musí být na zámku. Po celé republice najdete desítky různých míst, které působí dokonale romanticky. Většina zámků nabídne pro obřad ty nejkrásnější síně, což zážitek výrazně umocní. Pokud se ptáte, jak vše dotáhnout k naprosté dokonalosti, zkuste zvolit pro místo obřadu takový zámek, kde se natáčela některá ze známých, nebo jedna z vámi velmi oblíbených pohádek.

Přijet je vhodné kočárem

Mnoho nevěst touží po luxusním automobilu. U pohádkové svatby ale není tím pravým. Co se do daného tématu dokonale hodí? Je to příjezd kočárem, který bude tažený koňmi. To pohádkovou a romantickou atmosféru dokonale podpoří. Nezapomínejme na to, že k obřadu přijede kočárem nevěsta a při cestě zpět dojde k tomu, že jím budou odjíždět oba novomanželé.

Dominující bílá barva

Pohádková svatba musí být spojena i s detaily. Proto vše laďte do bílé barvy. A to jak šaty nevěsty, tak třeba výzdobu na stolech. Když jako nevěsta budete mít kytici z bílých růží, a jako novomanželé vypustíte do oblak pár bílých holubic, nelze udělat chybu.

Přidat komentář

Klikněte a přidejte komentář