Domů » Kde se vzít? Napoví půjčovna svatebních stanů
Příprava svatby

Kde se vzít? Napoví půjčovna svatebních stanů

Svatba roku 2020 se odehrává ve stanu. Ne, to není žádná sci-fi parodie, ale skutečné reálie vdavekchtivých žen a do chomoutu se ženoucích mužů. Epidemiologická situace bohužel postihla i tento sektor společenských aktů, kdy došlo k výrazným omezením i přísným hygienickým nařízením, proto dnes novomanželé se svatebčany volí maximálně privátní zázemí.

Stan na party je odzkoušenou variantou, která zvládne poskytnout zázemí pozvaným hostům. Stan je nejen zárukou, že vás počasí nezaskočí, ale zejména umožňuje realizovat scénář ve vlastní režii a za málo peněz. Přímo za účely uzavření manželství jsou určeny stany svatební. Stany jsou k dispozici přímo od výrobce o velikostech 72 m2 až 160 m2.

Za málo peněz, hodně muziky

Při plánování veselky hrají zásadní roli peníze. Cena za svatební stan se odvíjí od velikosti přístřeší i variaci premium, premium lux a premium XXL. Částky za koupi nebo pronájem jsou smluvní a lze je vyjednat s obchodním zástupcem výrobce MP Tent. Z hlediska technologického tvoří stan kovová pozinkovaná konstrukce, vyrobená z trubek o průměru cca 50mm a tloušťce stěny cca 1,6mm. Plachta je tvořená nepromokavou textilií o hustotě 550g/m2. Výška bočních stran je cca 2,6m nebo 3m, výška ve štítě pak zhruba 3,7m nebo 4,4m. Dva hlavní vchody uzavíratelné na zip, s možností srolování a uchycení. Každá strana se na konstrukci připevňuje jednotlivě.

Půjčení za hubičku

Abyste nemuseli tematické svatební stany pořizovat čistě jen ve vaší režii a prakticky na jedno použití, je možné je na svůj velký den zapůjčit. Půjčovna stavebních stanů funguje přímo u výrobce. Je možné se půjčit stan o velikosti 6×12, 6×14, 8×10, 8×12 a 8×20 metrů. Pakliže by to bylo stále málo, je dobrou zprávou, že veškeré stany lze jednoduše spojovat.

Svatební stan se stane ideálním zázemím nejen pro samotné vdavky, ale i svatební hostinu. Dovnitř se vejdou stoly, židle, pivní sety, stejně jako zázemí pro catering, hudbu a taneční parket. Moderní svatba se neobejde bez takových specialit, jako jsou fotokoutky, svatební stromy splněných přání nebo místo pro svatební hry, alias „zalikování“. Se svatebními stany si užijete svatbu se všemi módními trendy, aniž byste se museli vzdát tolik ceněné intimity a soukromí.

Přidat komentář

Klikněte a přidejte komentář