Na kávu i na zmrzlinu. Univerzální termoizolační sklenice vás překvapí svými vlastnostmi

Také tak nesnášíte to, když si v horkém létě po návratu z práce labužnicky naberete do poháru oblíbenou zmrzlinu z mrazáku, a než si ji donesete na terasu, stačí roztát? Neviňte svoji pomalost ani extrémní teploty. Na vině je nevhodně zvolené kuchyňské sklo. S termosklenicemi by se vám totiž nic podobného nikdy stát nemohlo.

Odkloňte okolní teploty

Možná tomu nebudete věřit, ale i při extrémních okolních teplotách si můžete vychutnat dlouho studený osvěžující nápoj, v němž led hned tak neroztaje. Zmrzlina pod pálícím sluncem zůstane dlouho konzistentní a nestane se z ní hned nevzhledná skvrna. Proto si ji užijete mnohem déle. Stejně tak dlouho si díky teplotně izolačním sklenkám budete moci vychutnat i svoji kávu či čaj. Horké nápoje udrží tento druh kuchyňského skla velmi dlouho teplé a navíc jim díky dvojitým stěnám dodá neobvyklý vzhled. Vy si je tak budete moci vychutnat, aniž byste se popálili o stěny sklenice anebo je museli konzumovat již vychladlé.

Exkluzivní vzhled za skvělou cenu

I přestože je výroba sklenic s dvojitou stěnou z borosilikátového skla poměrně náročná, nepřevyšuje jejich cena běžný standard. Ruční vyfouknutí a dražší materiál je sice vykoupen mírným navýšením nákladů. Ve srovnání s běžnými sklenicemi, ale ani ty termoizolační nestojí celou výplatu. Proto jsou jak skvělým doplňkem slavnostní tabule, tak skvělým tipem na dárek pro vaše blízké a známé. Příprava kávy se s termoizolačními sklenicemi stane malým rituálem, který si budete chtít vychutnat každý den. Například skleničky Filter Logic jsou nabízeny ve variantě na latte, cappuccino či espresso. Každý nápoj má svá specifika a vyžaduje jiný přístup. Proto i jiný tvar a objem sklenic.

Investujte do vizuálního zážitku

Mnoho milovníků kávy dnes investuje do drahých kávovarů, kvalitních filtrů na vodu, ale to, z čeho svoji kávu budou pít, již tak intenzivně neřeší. A to je velká škoda. Na zážitek z dobrého jídla a pití má totiž vliv i jejich podoba a způsob servírování. V konečném důsledku je vizuální stránka celé věci tou nejdůležitější. Jak si chcete užít kávu a posezení s přáteli, když vám nápoj za několik minut vychladne? Nepodceňujte dojem z dobré kávy a zamyslete se nad tím, jak si ještě lépe vychutnat.

Publikováno: 26. 11. 2020

Kategorie: Ostatní

Autor: Milena Zvěřinová