Domů » Svatba a správná volba spodního prádla
Oblečení a doplňky

Svatba a správná volba spodního prádla

Svatba patří k nejdůležitějším okamžikům ve vašem životě. Abyste se cítili komfortně, je důležité myslet na všechno. Počínaje padnoucím spodním prádlem. Víte, jak spodní prádlo na svatbu vybrat a na co vše si dát pozor?

Oblíbené spodní prádlo

I když je svatba velkou událostí a nejraději byste si oblékli své oblíbené spodní prádlo, zkuste investovat do nového. Dámské spodní prádlo, které si vyberete, nechte jen pro tuto příležitost. Myslete však na to, že by i toto prádlo mělo být stejného střihu, na který jste doposud zvyklí. Při výběru barev sáhněte po klasické bílé nebo tělové.

Pohodlí na prvním místě

Ať už vybíráte dámské nebo pánské spodní prádlo, nezapomínejte na pohodlí. Ve spodním prádle, které si vyberte pro svůj svatební den, budete nejspíš dlouho a neměli byste se cítit nekomfortně. Ideální je takový výběr prádla, které vás nebude omezovat, táhnout ani nikde tlačit.

Nezkoušejte nic nového

Pokud nejraději nosíte klasické bavlněné kalhotky, neoblékejte si na svatbu krajkové spodní prádlo nebo umělé materiály. To stejné platí u mužů, pokud jsou zvyklí na pánské bavlněné trenýrky, rozhodně není dobrý nápad brát si na svatbu slipy nebo boxerky. Určitě si oblečte takové spodní prádlo, o kterém víte, že vám sedí.

Dejte na ověřenou kvalitu

Nemusíte si kupovat hned několik sad svatebního prádla. Úplně postačí jedna kvalitní sada. Dobře padnoucí podprsenka i kalhotky. Zaměřte se také na kvalitní zpracování prádla, přírodní materiály a spodní prádlo, které vydrží.

Ideální barva prádla

Z barev si vyberte klasickou bílou nebo tělovou. Pokud jsou však vaše svatební šaty netypické, například v červené, modré nebo jiné barvě, snažte se ctít barvu. Pod neprůhledné a tmavší šaty si můžete dovolit i černé spodní prádlo.

Vyberte prádlo pro muže

Nezapomínejte ani na pohodlné a kvalitní pánské spodní prádlo. Největší oblibě se těší bavlněné trenýrky. Dbejte na to, aby měly správnou velikost a střih tak, aby muže neomezovaly v pohybu.

Prádlo na svatební noc

Při plánování svatební noci popusťte uzdu své fantazii a klidně si pořiďte spodní prádlo, na které nejste zvyklí, v novém střihu i v nové barvě. Klidně vyberte krajkové prádlo, ale opět se snažte vybrat správnou velikost. V tomto případě se nemusíte bát zkoušet nové, protože toto spodní prádlo na sobě stejně nebudete mít dlouho.

Přidat komentář

Klikněte a přidejte komentář