Domů » Menší svatba je v pořádku. Hlavně, když je romantická!
Tipy a rady

Menší svatba je v pořádku. Hlavně, když je romantická!

Svatba musí by měla být nezapomenutelná, ale jen v tom dobrém. Pokud vám již nyní naskakuje husí kůže při představě nezbytných příprav a záležitostí, které budete muset zařídit, pak je něco špatně. Příprava svatebního obřadu a následujícího veselí nemusí být horor. Stačí si jen určit priority a udělat několik zásadních škrtů. V první řadě si položte otázku, jestli skutečně stojíte o veselí, kterého se bude účastnit minimálně stovka svatebčanů. Nestačila by vám komornější, ale o to romantičtější svatba?

Méně stresu a výrazně nižší náklady

Na velikosti, tedy alespoň v případě svatby, ve skutečnosti vůbec nezáleží. Celkové provedení je mnohem důležitější než počet hostů. Vyberte si romantické svatební místo, pozvěte jen nejbližší rodinu a nejlepší přátele a předejděte zbytečnému stresu. Doby, kdy byly v kurzu monstrózní obřady, jsou zřejmě pryč. Budoucí novomanželé v posledních letech volí spíše méně náročné akce, které nejsou tak náročné z hlediska přípravy, a navíc vychází podstatně levněji. Za ušetřené peníze si raději dopřejí mimořádnou svatební cestu – třeba v některém z vyhlášených exotických rájů.

Vyberte si nejromantičtější  místo v Česku

Vraťme se však k vaší svatbě. Můžete ji uspořádat kdekoliv. Na úřadě, doma na zahradě, ale také na louce u lesa. Anebo na některém z nejromantičtějších míst v České republice. Na nepsaném seznamu najdete například Karlštejnsko. Zdejší Romantický Hotel Mlýn Karlštejn byl pořadateli svatebního veletrhu Svatební Expo a Marriage Guide třikrát po sobě vyhlášen „svatebním místem roku“.Obřad na romantickém ostrově na břehu Berounky a následná párty pod širým nebem vám zůstanou v paměti po celý život.

A kdybyste se přeci jen rozhodli pozvat většinu lidí, které znáte? Pro zkušený personál Romantického Hotelu Mlýn Karlštejn nepředstavuje větší svatba žádný problém. Výjimečnou událost připraví od A do Z a zajistí pro vás i jízdu v kočáru nebo vypouštění holubic. Pro novomanžele jsou připraveny speciální svatební pokoje a společně s hosty mohou ubytovat ve 21 pokojích s kapacitou až 49 osob. Ostatní v případě potřeby složí hlavu v blízkém zrenovovaném Penzionu Karlštejn.

Přidat komentář

Klikněte a přidejte komentář